Twitter winners! - 28 ივნისში 2011 - iFunStar.Tk- iFun2.Tk-ს ახალი მისამართი


თქვენ შემოხვედით როგორც Guest | ჯგუფი "სტუმარი
მთავარი ჩემი პროფილი გამოსვლა
საიტის მენიუ

Block title

ჩატი =]

გამოკითხვა 1
რამდენი წლის ხართ?
1. 12–13
2. 14–16
3. 9–11
4. 16–ზე მეტი
5. 5–9
სულ ხმები : 369

ატვირთე ფაილი

ონლაინ თამაში 1

გამოკითხვა 2
რამდენად ხშირად სტუმრობთ iFunStar.Tk-ს
1. დღეში რამდენჯერმე
2. პირველად ვარ
3. დღეში ერთხელ
4. თვეში ერთხელ
5. კვირაში რამდენჯერმე
6. კვირაში ერთხელ
სულ ხმები : 304

ჩანაწერების არქივი

გამოკითხვა 3
რომელი ვარსკლავი მოგწონს ? : )
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
სულ ხმები : 378

მთავარი » 2011 » ივნისი » 28 » Twitter winners!
2:15 PM
Twitter winners!
1. Lady Gaga (@ladygaga) – 11,171,317
2. Britney Spears (@britneyspears) – 8,319,721
3. Katy Perry (@katyperry) – 8,011,793
[color=red]4. Taylor Swift(@taylorswift13) – 6,831,437

5. Shakira (@shakira) – 6,770,974
6. Selena Gomez (@selenagomez) – 6,023,605
7. Rihanna (@rihanna) – 5,825,935
8. Mariah Carey (@MariahCarey) – 4,561,902
9. Ashley Tisdale (@ashleytisdale) – 4,534,147
10. P!nk (@Pink) – 4,385,068
11. Jessica Simpson (@JessicaSimpson) – 3,904,534
12. Alicia Keys (@aliciakeys) – 3,911,042
13. Nicki Minaj (@NICKIMINAJ) – 3,981,420
14. Llyrosecooper (@MrsLRCooper) – 2,993,830
15. Ivete Sangalo (@ivetesangalo) – 2,857,075
16. Mandy Moore (@TheMandyMoore) – 2,330,497
17. Nelly Furtado (@NellyFurtado) – 2,186,445[/color]


შედეგები ასეთია, ყველაზე მეტი მიმდევარი ლედი გაგას ყავს.



ხოლო თინეიჯერი ვარსკვლავებიდან მხოლოდ სელენა გომეზი და ტაილორ სვიფტი გავიდნენ.



კატეგორია: ვარსკლავები ★ | ნანახია: 744 | დაამატა: lovetwilightlile | რეიტინგი: 5.0/3
სულ კომენტარები: 8
8 - ავტორი: lovetwilightlile
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 7:23 PM)




0



პასუხი
mailis axali gaketebuli ki ara kai xnis gaketebuli aqvs, me twitter-ze yvelaferi vici da twitter-is siaxleebs sul me vdeb, da isic vici vin rodis gaxsna! da kidev selenas mailiis ratom adarebt? sad maili da sad selena biggrin biggrin biggrin

7 - ავტორი: anuki-demi
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 6:51 PM)




0



პასუხი
auu ledygaga dzaaanmagaariiaa ,, magram taylor da selena ar gadasulnanmarto ashley gaamoogchaat biggrin

6 - ავტორი: Takusha1999
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 5:27 PM)




0



პასუხი
miley imito ar moxvda rom twitteri axali gaketebuli aqvs tore mag selenas gaswrebda...

5 - ავტორი: Ronnie
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 5:27 PM)




0



პასუხი
selenaze mileys fanebma ase tkves ert ragacashi gaimarjva mileym da ase tkva rom mand selena verasdros moxvdebodao xoda miley ak verasodes ver moxvdeboda :@@@@

4 - ავტორი: anii:)))
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 4:55 PM)




0



პასუხი
ashleyyy sad waiget salute salute salute

3 - ავტორი: XaaT1
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 4:26 PM)




0



პასუხი
miley ar moxvdaaa : ((((

2 - ავტორი: tako♥♥♥
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 3:03 PM)




0



პასუხი
arc ki gamikvirda rom lady gaga gavida pirvelze

1 - ავტორი: Makako
(მასალა) თარიღი: (2011-06-28 2:19 PM)




0



პასუხი
lady gaga magariaa da pirvel adgilze gasvlas imsaxurebdaa

კომენტარის დამატება შეუძლიათ მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს
[ რეგისტრაცია | შესვლა ]

Copyright MyCorp © 2020
Free web hosting - uCoz